SHOWROOM

Przykładowa aranżacja

Mieszkanie B12

 


 

powierzchnia: 43,5 m2
łazienka: 4,29 m2
pokój 1: 9,2 m2
przedpokój: 4,2 m2
salon z kuchnią: 25,88 m2
balkon: 2,99 m2

 

Apartamenty Oleander House to nowoczesność i komfort zamknięte w czterech ścianach. Wszystkie mieszkania posiadają przeszklenia, które zapewniają słoneczne wnętrze każdego dnia. Mieszkania wykończone są w wysokim standardzie z materiałów, które dają poczucie luksusu i niespotykany komfort użytkowania. Przejrzyste wnętrza zostały starannie zaplanowane z myślą o wygodzie mieszkańców.

mieszkania opole
sprzedaż mieszkań w opolu

Pokój dzienny

 

Spędź wyjątkowy czas w swoim domu. Pokój dzienny, dzięki przeszklonej ścianie, zapewnia stały dostęp do światła dziennego. Modernistyczne wykończenie sprawia, że każdy poczuje się w tym wnętrzu dobrze. Otwarty plan to niekończące się możliwości aranżacji twojego nowego domu.

 

 

Przestronna kuchnia daje wiele możliwości aranżacji. Usytuowanie jej w sąsiedztwie salonu pozwala na przygotowywanie posiłków i cieszenie się obecnością innych mieszkańców. Połączona przestrzeń dzienna to ponadczasowe rozwiązanie, które integruje i daje poczucie bliskości.

 

 

Klimatyczna sypialnia zapewnia poczucie prywatności i spokojny sen. Dobre oświetlenie wnętrza sprawia, że pokój sprawdzi się także jako gabinet. Duże okno pozwala budzić się z wyjątkowym widokiem, w otoczeniu zieleni i klimatycznych kamienic.

sprzedaż nieruchomości centrum opola
sprzedaż luksusowych mieszkań w opolu
ekskluzywne mieszkania opole oleander house
nowoczesne mieszkania centrum opola

Łazienka

 

Odpocznij i zrelaksuj się po dniu pełnym wrażeń. Łazienka w twoim mieszkaniu pomieści wszystko czego potrzebujesz. Dzięki dobrze zaprojektowanemu wnętrzu wszystko masz pod ręką.

 

Przestronne balkony dają poczucie przestrzeni. Pozwalają cieszyć się widokiem miasta o każdej porze dnia i nocy. Czyż nie cudownie jest pić poranną kawę podziwiając panoramę starego miasta, lub rozkoszować się lampką wina przy zachodzie słońca?