• Sprzedaż mieszkań soft-loft - Mieszkania w budynkach pofabrycznych mają wiele uroku, jednak stanowią niezwykłą rzadkość. Nie każdy może sobie pozwolić na mieszkanie w tradycyjnym, wiekowym lofcie... Dlatego postanowiliśmy przekształcić część parteru w 5 niezwykle luksusowych, przestronnych oraz niespotykanych w Opolu apartamentów w stylu soft-loft! Co je wyróżnia? Wysokie sufity, bo aż 3,60 m, z możliwością na zagospodarowanie wolnej przestrzeni pod sufitem oraz stworzenie antresoli na półpiętrze. Dodatkowo, do każdego apartamentu przylega taras z trawnikiem, dzięki czemu można mieć swój własny zielony azyl w centrum miasta! Zapraszamy do kontaktu w Biurem Sprzedaży!
  • Sprzedaż/wynajem powierzchni usługowo-handlowych - Trwa sprzedaż powierzchni handlowo-usługowych. Do zaoferowania mamy 4 lokale. Więcej informacji w naszym Biurze Sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu. Powierzchnie handlowo usługowe - oznaczone kolorem brązowym
  • Sprzedaż apartamentów zakończona! - Miło nam poinformować, że wszystkie apartamenty zostały sprzedane! Gratulujemy i witamy nowych mieszkańców!
  • Wieści z budowy - Wyczekujący wieści z linii frontu budowy mogą już podziwiać obiekt w całej swej okazałości. Budynek jest niemalże w pełni docieplony, teraz trwają prace głównie w wewnątrz piętrowca. Stan zaawansowania realizacji wyprzedza harmonogram, aż o 3 miesiące! Planowany termin zakończenia prac, to marzec 2019. Chcesz być na bieżąco z postępem prac? Odwiedź nasz fanpage.
  • Ostatnie wolne apartamenty! - Trwa sprzedaż wyjątkowych apartamentów. Zamieszkaj w sercu Opola i poczuj, jak to jest żyć w centrum tętniącego życiem miasta. Lokalizacja inwestycji Oleander House sprawi, że możesz bez przeszkód korzystać z atrakcji miasta, żyć blisko wydarzeń, jednocześnie ciesząc się kameralną atmosferą ekskluzywnej inwestycji. W sprzedaży pozostało ostatnich 11 apartamentów! Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie w zakładce Apartamenty, w biurze sprzedaży w Opolu przy ul.ul. Józefa von Eichendorffa 4 lub telefonicznie pod numerem 794 912 915.
  • Pierwsze prace budowlane - Miło nam poinformować, że firma Baumar rozpoczęła prace wyburzeniowe budynku dawnego Domu Ruchu Ludowego, tym samym rozpoczynając prace budowlane przy inwestycji Oleander House. Przedsiębiorstwo Budowlane Baumar jest jednocześnie Generalnym Wykonawcą całej inwestycji. Osoby zainteresowane zakupem mieszkań lub wynajmem powierzchni komercyjnych w inwestycji zapraszamy do kontaktu.
  • Rozpoczęcie sprzedaży mieszkań - Miło nam poinformować, że w dniu 30.03.2017 roku rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w nowej Inwestycji Oleander House zlokalizowanej przy ul. Katowickiej 31 w Opolu. W budynku na trzech piętrach ulokowanych zostało 39 stylowych apartamentów 2 i 3 pokojowych o powierzchni od 40,66 m² do 67,30 m, a także powierzchnia komercyjna pod wynajem o łącznej powierzchni użytkowej 820 m². Lokalizacja w samym sercu Opola pozwala być zawsze w centrum miasta i wydarzeń. Mieszkania posiadają przestronne tarasy i balkony, które pozwalają cieszyć się otwartą przestrzenią i delektować bliskością tętniącego życiem miasta. Dla mieszkańców przygotowane zostały prywatne miejsca postojowe w parkingu podziemnym oraz Czytaj więcej